POSTELE MASIVNÍ - DŘEVĚNÉ

POSTELE MASIVNÍ - DŘEVĚNÉ MANŽELSKÉ DUB BUK

drevene-postele-stoly.obchodak.net
Madla dřevěné zábradlí schodišťové na zeď na schody
Madla dřevěné zábradlí schodišťové na zeď na schody

POSTELE MASIVNÍ

POSTELE MASIVNÍ - DŘEVĚNÉ MANŽELSKÉ DUB BUK

 POSTELE - MASIVNÍ -  DŘEVĚNÉ Postele z masivu jsou vyýšené 45 cm pro snadné vstávání. Postel je nejdůležitější nábytkem v ložnici, vyrábíme ji proto ze zesíleného materiálu  4 cm. tím mají životnost více gnerační. Dřevěné masivní  postele  jsou  vyrobeny  z masivního dubu, patřícího k nejkvalitnějším dřevinám (pozor nezaměňovat s kvalitativně horším a levnějším bukem). Veškeré zboži je vyrobeno na zakázku, proto lze upravit jak  rozměry, tak i druh dřeva dle přání zákazníka. Jelikož jsme výrobci, prodávající přímo zákazníkovi bez překupníků  jsou naše ceny jedny z nejnižších.Pohodlné dřevěné postele vhodné pro celou rodinu,  jsou vyrobeny ručně s láskou a péčí, z kvalitních materiálu s dlouhou trvanlivostí. Můžete si být jisti  že vám naše postele budou sloužit dlouho.

Pro více informací nás kontaktujte. tel.: 776 150 551

                                                   email: havranekk@seznam.cz

!!! CENA VČETNĚ LAŤKOVÉHO ROŠTU !!! 

Řadit podle: Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka

 POSTELE - MASIVNÍ -  DŘEVĚNÉ Postele z masivu jsou vyýšené 45 cm pro snadné vstávání. Postel je nejdůležitější nábytkem v ložnici, vyrábíme ji proto ze zesíleného materiálu  4 cm. tím mají životnost více gnerační. Dřevěné masivní  postele  jsou  vyrobeny  z masivního dubu, patřícího k nejkvalitnějším dřevinám (pozor nezaměňovat s kvalitativně horším a levnějším bukem). Veškeré zboži je vyrobeno na zakázku, proto lze upravit jak  rozměry, tak i druh dřeva dle přání zákazníka. Jelikož jsme výrobci, prodávající přímo zákazníkovi bez překupníků  jsou naše ceny jedny z nejnižších.Pohodlné dřevěné postele vhodné pro celou rodinu,  jsou vyrobeny ručně s láskou a péčí, z kvalitních materiálu s dlouhou trvanlivostí. Může te si být jisti,  že vám naše postele budou sloužit dlouho.

Pro více informací nás kontaktujte. tel.: 776 150 551

                                                  email: havranekk@seznam.cz

!!! CENA VČETNĚ LAŤKOVÉHO ROŠTU !!!  

Parametr 1   POSTELE 

Parametr 2   POSTELE - MASIVNÍ 

Parametr 3   POSTELE - MASIVNÍ - MANŽELSKÉ 

Parametr 4   POSTELE - MASIVNÍ - MANŽELSKÉ - DUB - BUK

Copyright © drevene-postele-stoly.obchodak.net, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© drevene-postele-stoly.obchodak.net

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace