Madla dřevěné zábradlí schodišťové na zeď na schody
Madla dřevěné zábradlí schodišťové na zeď na schody

Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky a reklamace.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA: DŘEVĚNÉ ZÁBRADLÍ, MADLA NA SCHODY. NEJSME PLÁTCI DPH

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi kupujícím a prodávajícím. Veškeré nabízené  výrobky v tomto e-shopu jsou vyráběny na zakázku, proto se na tyto objednávky (zábradlí, madla, postele, stoly, nábytek, police, dveří, zárubní, , aj.) nevztahuje možnost vrácení výrobku do 14ti dnů bez udání důvodu objednané přes e-shop. 

NEJSME PLÁTCI DPH

PROVOZOVATEL, PRODÁVAJÍCÍ :

odpovědná osoba: Josef Havránek

                             Pod Horou 314

                             Bystřice nad Pernštejnem

Tel.: 776 150 551

email:  madlaeu@seznam.cz,

IČ: 18120628

 madlaeu@seznam.cz, Tel.: 776 150 551

NEJSME PLÁTCI DPH

Kupující
spotřebitel, firma, státní instituce

 Výrobky, které v eshopu nabízíme  jsou vyráběny na zakázku jen pro Vás po uzavření vaší zavázné objednávky. Protože jde o zakázkovou výrobu, je každá zakázka vždy s Vámi ještě před uzavřením zavázné objednávky konzultována nejčastěji telefonicky, místním šetřením, emailovou korespondencí.Teprve po upřesnění Vašich požadavků dojde k uzavření objednávky a následné výrobě. 

PROTO VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY Z ESHOPU JSOU BRÁNY JAKO NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

a teprve po oboustranném odsouhlasení bude považována za závaznou objednávku.

Naše madla, které v eshopu nabízíme  mají být  doskatečně upevněna ve správné výšce.

Zboží dodáváme pouze vrámci České republiky.

Objednání zakázky:

-telefonicky spolu s emailovou korespondencí

-místním šetřením prodávajícího u kupujícího

PŘI POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Jeklikož se jedná  o zakázkovou výrobu, lze dohodnout rozměry tak i tvar podle potřeb zákazníka. Na tyto výrobky je nutné před zahájením výroby  zaplatit  dohodnutou zálohu.

Upozorňujeme, že se jedná o zakázkovou výrobu jen pro Vás tudíž se nevztahuje možnost jednostrané odstoupení od smlouvy a vrácení zboží do 14-ti dnů jako je tomu u kupní smlouvy.

MOŽNOSTI PLATBY

Na dobírku

  1. Platíte při převzetí zboží.

 

Hotově 

  1. Platba v hotovosti u odběru zboží.

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Cena za dopravu balné je závislá na druhu zboží a stanovuje se individuálně po potvrzení

objednávky

Doprava je zajištěna vlastními vozidly nebo prostřednictvím přepravní společnosti.
Za doručení se rozumí  okamžik složení zásilky před vchod domu na místě určení.

DODACÍ LHŮTA

Se určuje u každé zakázky samostatně.

Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně např. zruší objednávku v případě, kdy je zakázka již rozpracovaná,  nese kupující náklady  vynaložené na rozpracovanost.

UPOZORNĚNÍ

Prodejce si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek.

Na již uzavřenou kupní smlouvu se vztahují obchodní podmínky platné v době jejího uzavření.

 

PŘEVZETÍ ZÁSILKY

Při přebírání zásilky se prosím řiďte níže uvedenými zásadami:

  • Zboží při převzetí důkladně zkontrolujte. Minimálně je zapotřebí zkontrolovat vnější obal, zda není poškozen. V případě že zásilka obsahuje sklo, je nezbytné toto rozbalit a zkontrolovat. Reklamace na zboží bude uznána pouze pokud bude vnější obal nepoškozen. Reklamace na rozbité sklo je možné uplatnit pouze u dopravce. Ještě jednou Vás prosíme o spolupráci a důkladnou kontrolu zboží při přebírání. Záleží nám na tom, abyste mohli zboží dlouho užívat a byli s ním spokojeni. Nemůžeme však akceptovat reklamace zboží viditelně poškozeného přepravou. To je nezbytné již při kontrole reklamovat u dopravce. Děkujeme za pochopení.
  • V případě, že je přepravní box viditelně poškozen, sepište s řidičem reklamační protokol. Vyžádejte si telefonní kontakt na depo přepravce odkud k Vám vyšlou technika, který vyhodnotí škodu a sepíše s Vámi zápis o poškození zásilky. O celé situaci nás informujte na adrese madlaeu@seznam.cz, Tel.: 776 150 551
  • Při převzetí zásilky si prosím kontrolujte rovněž počet balení a tento počet balení zapište do přepravního listu, který podepisujete dopravci. Bude pak možné reklamovat eventuální nedodání nějakého dílu.
  • IČO: 18120628

Zacházení s výrobkem a návod k použití

Kupujete si výrobek z masivu, což je materiál, kterému se nevyrovná žádná fólie, plast. Na druhou stranu je to právě dřevo, které způsobí většinu nepříjemností. Proto dostáváte do rukou tyto pokyny, abyste mohli být s našimi výrobky spokojeni a dobře Vám sloužily po dlouhá léta.

 Dle technické specifikace výrobce může být tolerance průhybu madla až 10 mm / 1 m v jednom směru. Toto není na závadu, neboť po namontování na držáky madla dojde k jeho vyrovnání.

Výrobek musí zůstat v such a čistotě. Jinak může dojít k jejich poškození vlivem vlhkosti či případných nečistot , na které se nevztahuje záruka.

Výrobky z masivu je nutné povrchově ošetřit, v opačném případě do sebe absorbují vlhkost a dojde k jejich poškození, na které se nevztahuje záruka.

Výrobky  dostáváte zabaleny v igelitové fólii, ve které musí zůstat do té doby, než přistoupíte k povrchové úpravě vhodným přípravkem po celém povrchu výrobku, jinak může dojít k jejich znehodnocení vlivem vzdušné vlhkosti, ale i vlhkosti ze zdiva a podlah (změna rozměrů, praskání, kroucení). Dřevo je přírodní materiál, vždy trochu pracuje, ale při správném ošetření nesmí být porušena funkčnost výrobku .

Při skladování je nutné výrobky zastínit, aby na ně nepůsobilo sluneční záření a tím nedocházelo k oxidaci (změna barvy).  A to ve vodorovné poloze vyrovnané na sobě, nebo ve svislé poloze opřené o hranu po celé délce, aby nedocházelo ke křížení.

Rozbalený výrobek musí být v suchu, neboť je vyroben z materiálu o výrobní vlhkosti 8-12%. Proto nikdy neumisťujte do mokrých a čerstvě vymalovaných staveb, do prostorů s čerstvě zhotovenými podlahami,  nebo tam, kde je z nějakého důvodu zvýšená vlhkost. Také nikdy nevystavujte v průběhu užívaní  zvýšené vlnkosti, prachu, nečistotě a nárazům při kterém se poškodí povrch výrobku..

Nevystavujte  přímému působení tepelného zdroje, (dochází k seschnutí, kroucení, praskání a v extémním případě vzplanutí). 

Rozměrová tolerance od zadaných rozměrů může činit  +- 2mm.

Veškeré výrobky , hlavně zárubně, dveře a LED madla nejsou protipožární a nemají protipožární atest!!!

U povrch úpravy vodní lakem, olejem nenamáhat 4 týdny mechanicky ani chemikáliemi!!!

 

Podmínkou záruky u výrobků hlavně v exteriéru je min. 1x roční obnova nátěru. Doporučuje se na jaře před zahájením sezóny. V případě větší frekvence užívání, mechanického zatížení se doporučuje kontrola a případný nátěr i před zimním obdobím, případně v průběhu sezóny.

 POKUD SI ZÁKAZNÍK URČÍ NÁTĚR SÁM A TRVÁ NA NĚM, JE ODPOVĚDNÝ ZA VHODNOST A VLASTNOSTI NÁTĚRU  NA VÝROBEKU ZÁKAZNÍK.

!!!Veškerou elektroinstalaci i instalaci iled osvětlení musí provést tomu odpovědná osoba!!!!.

Další podrobnosti na:

http://drevene-postele-stoly.obchodak.net/cz-sekce-obchodni_podminky.html

www.zabradli-madla.eu/cz-sekce-obchodni_podminky.html

 

REKLAMACE

 V případě, že potřebujete odbornou pomoc při nastavení nebo detekci příčiny problému, kontaktujte nás na našem telefoním čísle 776 150 551.

 Naše výrobky předáváme zákazníkům osobně, nebo námi sjednanou dopravou, popř. dopravou včetně montáže.  Za případné poškození jinou dopravou neneseme odpovědnost, pokud si jí sami zjednáte. Pokud bylo doručeno zboží nekompletní, kontaktujte nás. Výrobek je třeba zabalit do původního obalu, přiložit veškerou dokumentaci, která byla s výrobkem dodávána. Je třeba také přidat dokument, na kterém musí být tyto údaje: Jméno a adresa odběratele, kontakt, označení výrobku, číslo faktury, na které byl výrobek nakoupen a popis závady. Po přijetí zásilky bude výrobek předán k vyřízení reklamace.
 Pokud bylo zboží odebráno osobně, je třeba zkontrolovat výrobek při převzetí.

Reklamace se nevztahuje na závady:
 - Poškození jinou dopravou objednanou kupujícím.
 - Špatně provedená montáž jinou firmou.
 - Mechanické poškození 
 - Nedodržení návodu na používání  který je dodán k výrobku.

Záruka se nevztahuje na mechanická poškození, násilné či neodborné zacházení, vznik výsušných trhlin a na další vady způsobené neodborným zásahem. Záruka se nevztahuje na menší deformace při růstu dřeva, které se bez větších problémů srovná při montáži. Stejně tak dodavatel neodpovídá za vady vzniklé v důsledku nevhodné údržby, čištění a chemického poškození (průmyslové spady, ptačí trus, žíraviny, nevhodné čistící prostředky, apod.) nebo škody způsobené nadměrným suchem či ohněm.Dále za poškození způsobené havárií, živelnou pohromou, vandalismem,za opravy provedené nevhodně a neodborně.

 

Při provádění povrchových úprav dodržujte pokyny výrobce nátěrové hmoty!

 Způsob vyřizování reklamací se řídí reklamačním řádem dodavatele.

Prohlášení o ochraně osobních dat

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou.
 
Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

 

 

Copyright © drevene-postele-stoly.obchodak.net, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© drevene-postele-stoly.obchodak.net

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace